12. května 2022
Kategorie: PR Tipy

Česká značka Tudlee připravila na léto nové pomazánky

Milujete výrazné slané chutě, ale smaženým a přesoleným jídlům se snažíte spíše vyhýbat? Zpestřujete si jídelníček slanými dipy a hledáte další inspiraci? Už nevíte, co natírat na jednohubky? Sáhněte po nových rostlinných pomazánkách Tudlee. Na variantách chalupářské, indické, farmářské i s medvědím česnekem si pochutnáte, a protože jsou opravdu syté, poslouží na rozdíl od chipsů i jako opravdová svačina nebo večeře.

Pomazánka s medvědím česnekem

Medvědí česnek z českých pěstíren a konopná semínka plná živin. To je dvojkombinace, která potěší váš organismus i chuťové buňky. Přidejte tofu a oblíbenou rostlinnou majonézu Maya a máte vítěze kategorie „Zdravé mlsání”.

Obsah balení 120 g. Doporučená cena 29,90 Kč.

Farmářská pomazánka

Slunečnicová semínka, sušená rajčata a červené fazole tvoří základ plný chuti, který vás dokonale zasytí. S rostlinnou majonézou přichází lehká konzistence a voilá, máte lahodný dip vhodný na zeleninu i zdravé chipsy. Anebo si užijte letní chutě na oblíbeném pečivu.

Obsah balení 120 g. Doporučená cena 29,90 Kč.

Indická pomazánka

Kdo by neměl rád indickou kuchyni? Barevné koření nepatří jen do teplých pokrmů, kurkumu najdete i v této exotické pomazánce od Tudlee. A kromě ní i jemně rozmixovaná sušená rajčata, díky kterým budete vaničku dost možná vylizovat, aby nepřišel ani gram nazmar.

Obsah balení 120 g. Doporučená cena 29,90 Kč.

Chalupářská pomazánka

Na chalupě si každý rád pochutná na něčem dobrém, proto je chalupářská pomazánka dotažená do posledního detailu. Smaženou cibulku doplňují bílé fazole a výsledek s plnou, mírně nasládlou chutí rozhodně stojí za to!

Obsah balení 120 g. Doporučená cena 29,90 Kč.

Všechny pomazánky Tudlee se vyrábí v České republice. U každé příchutě si můžete být jistí rostlinným složením a důrazem na výběr kvalitních surovin. Pomazánky s luštěninami a semínky fungují jako zdravá sytá svačinka, která se jen tak nepřejí.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: