04. listopadu 2019
Kategorie: PR Tipy

3 tipy na praktické vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoce se pomalu blíží. Začali jste konečně přemýšlet o dárcích pro jednotlivé členy rodiny? Co zabalit do krásného papíru své mamince, dědečkovi, sestře a synovi? Stále vás nic nenapadá? Připravili jsme pro vás několik tipů na praktické dárky pod stromeček. Pusťte se do nakupování co nejdříve a nenechávejte všechno na poslední chvíli. Přece jen, mohlo by se stát, že by se vám nestihly některé objednávky do Štědrého dne doručit.

Co pro maminku, sestru či kamarádku?

Snad žádná žena nepohrdne nějakým pomocníkem do kuchyně. Pokud vaše maminka i sestra vyznávají zdravý životní styl, určitě si neodpustí tolik populární smoothie. Pořiďte jim do kuchyně zařízení, pomocí kterého si udělají to nejjemnější ovocné smoothie. Investujte do stolního mixéru Avance Collection od značky Philips, jenž disponuje technologií ProBlend 6 3D, která slibuje důkladné promixování jakéhokoliv ovoce (respektive zeleniny).

Stěžuje si vaše partnerka či kamarádka na otravné chloupky neustále rostoucí na nohách? Potom ji rozhodně potěší, pokud od Ježíška dostane strojek Lumea Prestige. Jedná se o odstraňovač chloupků pomocí technologie IPL, kdy intenzivní pulzující světlo zabraňuje růstu dalších chloupků.

Ženám, které rády tráví volný čas v kuchyni, uděláte radost nějakým spotřebičem. Jedním z tipů je vzduchová fritéza Philips AirFryer XXL.

Jaký dárek potěší mužské pohlaví?

Překvapit muže je někdy nadlidský výkon. I když se někdy snažíte sebevíc, stane se, že nakonec ani váš partner, ani tatínek nebudou z vámi vybraného dárku „odvaření“. Zapomeňte na oblečení, neboť se často stává, že netrefíte střih a velikost. V letošním roce vsaďte spíše na elektroniku. Ideálním dárkem může být třeba sonický elektrický zubní kartáček DiamondClean pro snadnější a rychlejší čištění zubů.

Jestliže se váš bratr velice rád upravuje a potrpí si na perfektním účesu a upravených vousech, ocení multifunkční zastřihovač vousů Philips Multigroom Series 7000 s celkem čtrnácti nástroji. Jednou si s ním ostřihá vlasy, podruhé zase zastřihne příliš dlouhé vousy.

Jak vykouzlit úsměv na tváři dětem?

Dětská radost je něco nepopsatelného. Snad nejvíce vás u srdce zahřeje, jakmile se při rozbalování dárků rozzáří oči malých ratolestí. Vedle hraček můžete koupit i nějaké praktické dárky, jako je třeba elektrický kartáček Philips Sonicare For Kids. Čištění zubů se tak najednou promění v zábavu.

Pro starší děti je připraven kartáček Philips Sonicare for Teens, takže je důležité zohlednit, kolik let dítě má, abyste sáhli po té správné variantě.

Podívejte se na další tipy na vánoční dárky od značky Philips. Určitě najdete na dané webové stránce spoustu inspirace. U jedné firmy tak můžete koupit potěšení pro celou rodinu.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: