09. září 2021
Kategorie: PR Tipy

Fabini rozšiřuje nabídku kvalitního nerezového nádobí, v rámci předprodeje je pořídíte výhodněji

Mladá česká značka nádobí Fabini spouští další kolo předprodeje svých vysoce kvalitních produktů. Celkem 6 nových výrobků, například nízký kastrol nebo pánev wok, o které si podle třiadvacetiletého zakladatele značky Jana Fabiniho zákazníci dlouho psali, nabízí do konce září až o 500 Kč levněji.

„Při navrhování kolekce Lucca jsme vycházeli z nadčasového francouzského a italského nádobí, které se osvědčilo bezkonkurenčními tepelnými vlastnostmi, odolností a životností. Přizpůsobili jsme jej dnešní době, udělali praktičtějším, a hlavně jsme ho zpřístupnili běžné domácnosti,“ říká Jan Fabini a pokračuje: „Pro zákazníky jsme v rámci podzimního předprodeje připravili 6 typů nádobí: pánev wok, pekáč, nižší a vyšší kastrol s velkým objemem, nerezové mísy a napařovací vložku,” uvádí Jan Fabini.

Pánev wok s průměrem 30 cm z vícevrstvé nerezové oceli využijí milovníci asijské kuchyně i zdravého vaření. Díky tělu z pětivrstvé nerezové oceli a promyšlenému tvaru slouží pánev k rychlému smažení i pomalému vaření, kdy ji stačí přiklopit pokličkou, která je v ceně produktu. Široká pánev vede skvěle teplo a umožňuje dokonalé promíchání surovin a prolnutí chutí jen s malým množstvím oleje. „Ať už si v kuchyni potrpíte na exotiku nebo prostě jen rádi připravujete zeleninu, wok pánev vás nadchne, pokrmy se s ní připravují opravdu snadno. Wok od značky Fabini je navíc vhodný i na indukci,” říká Jan Fabini.

Pánev z pětivrstvé nerezové oceli z kolekce Lucca pořídíte do konce září za zvýhodněnou cenu 3 499 Kč namísto 3 999 Kč na fabini.cz.

Nízký kastrol z vícevrstvé nerezové oceli je další kousek, který zákazníkům Fabini v sortimentu už nějakou dobu chyběl. Tvarem je ideální na vaření špaget a dalších těstovin, ale díky kvalitní kovové konstrukci se dá také zapékat v troubě. Hlavní předností širokých nízkých hrnců je rychlé vedení tepla díky velkému obsahu dna, u výrobků Fabini navíc podpořenému materiálem – pětivrstvou nerezovou ocelí, jejíž hlavní předností jsou špičkové tepelné vlastnosti. Hrnec se dá samozřejmě využít i na další typy pokrmů, jako jsou omáčky či polévky. Součástí balení je praktická poklice.

Nízký kastrol z pětivrstvé nerezové oceli z kolekce Lucca pořídíte do konce září za zvýhodněnou cenu 2 399 Kč namísto 2 599 Kč na fabini.cz.

Pekáč z vícevrstvé nerezové oceli je praktickou pomůckou pro všechny milovníky pokrmů připravovaných v troubě. Kovový kousek je prakticky nerozbitný a dá se snadno umýt v myčce. A certifikovaný materiál zase zajistí vaření bez toxinů.

Pekáč z pětivrstvé nerezové oceli z kolekce Lucca pořídíte do konce září za zvýhodněnou cenu 3 399 Kč namísto 3 599 Kč na fabini.cz.

Ve zvýhodněném předprodeji dále pořídíte velký pětilitrový kastrol z vícevrstvé nerezové oceli s poklicí, univerzální napařovací vložku z nerezové oceli a mísu z nerezové oceli ve třech různých velikostech nebo v třídílné sadě.

„Předprodej bude trvat 3 měsíce a bude mít 3 fáze. V září bude zvýhodnění u předobjednávek největší a produkty budou za nejlepší cenu. V říjnu a v listopadu se bude cena postupně lehce zvyšovat,” vysvětluje Jan Fabini.

Podzimní předprodej navazuje na úspěšnou jarní kampaň, v rámci které zákazníci předobjednali více než 1 500 produktů, a mladé značce tak umožnili vyvíjet další výrobky. Stejně jako další společnosti, i Fabini se potýká se zvyšováním cen materiálů, a proto je podle zakladatele značky předprodej jedinou cestou, jak nabízet zákazníkům nové produkty a přitom udržet vysokou laťku kvality i dostupnou cenu.

Produkty ze zvýhodněného předprodeje mohou zákazníci očekávat na přelomu listopadu a prosince, Jan Fabini garantuje doručení do Vánoc.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: