21. dubna 2022
Kategorie: PR Tipy

Home office uprostřed jihotyrolské přírody. Kde? Přece na farmách Roter Hahn!

Práce na tzv. home office, tedy z pohodlí domova, se díky posledním dvěma rokům stala běžnou součástí našich pracovních dnů. Nabízí se tedy otázka, jak tuto novou praxi využít i v době dovolených a prázdnin. Můžeme odjet na dovolenou, současně plnit své pracovní povinnosti a zároveň dovolit ostatním členům rodiny, tedy hlavně dětem, zažívat báječné prázdniny? Rozhodně ano!

Zřídit si svoji osobní kancelář je na farmách Roter Hahn snadné, mnoho farem má k dispozici spolehlivou WI-FI s rychlou sítí WLAN. Budete pracovat v klidu a pohodě na inspirativním místě mezi vinicemi, s výhledem na alpskou přírodu. Ať už se rozhodnete otevřít svůj počítač v útulném apartmánu, na terase či zahradě, čeká vás pracovní den v příjemném prostředí. Přestávku pak navíc můžete strávit procházkou po louce plné květin, nebo se vykoupat v rybníku za domem. Práce vám pak určitě půjde snáze od ruky.

Říkáte si, jak během dne zabavíte své děti? Ty mají možnost zažít pravé venkovské prázdniny tak, jak si je mnozí z nás pamatují z dětství. Na farmách Roter Hahn mohou pomáhat místnímu farmáři starat se o domácí zvířata, sklízet úrodu ze zahrady, učit se vařit v kuchyni, či se účastnit speciálních dětských odpolední. Zábava se pro ně určitě najde! Děti se například také dozvědí, kde najít čerstvě snesená vajíčka. A pokud to nezapomenou, mohou si druhý den při snídani pochutnat na vlastnoručně sebraných vejcích. To je pro mnohé městské děti úplně nový zážitek!

Chcete-li vyzkoušet „pracovní prázdniny“ na farmě, jednoduše přejděte na stránku www.roterhahn.cz a při výběru ubytování zvolte jako jedno z kritérii: WI-FI a internet.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: