07. října 2022
Kategorie: PR Tipy

Kovové modely aut a strojů fascinují již několik generací

Pro mnoho mužů je splněním klukovských snů naplnit police nádhernými modely kovových aut, autíček a dalších strojů. V dospělých mužích se často s příchodem potomka probudí sběratelská vášeň, ke které vedou i syna.

Ne každý si může dovolit několik garáží přeplněných těmi nejdražšími auty prestižních světových značek. Každý však má možnost sbírat tato autíčka jako kovové modely. Nemusíte se bát, že nejste zrovna nejzručnější. Tyto modely jsou již sestaveny a slouží jako sběratelské předměty. Nejsou tedy klasickou modelařinou, i když je zakoupíte právě v kvalitních modelářských obchodech. Samozřejmě nejde o žádná dětská Hot Wheels autíčka. Modely se nabízí jako regulérní zmenšeniny originálních automobilů. Pravdou je, že něco stojí. Nelze se však na ně koukat pouze coby na finančně náročné hobby. Je to totiž současně perfektní investice, která časem nabírá na hodnotě. Jen to si raději svoji sbírku pořizujte dvojmo či trojmo, protože té své se chce vzdát jen málokdo.

Nejlepší kovové modely

E-shop Modely-plastikove.cz nenabízí jenom plastikové modely, ale rovněž kovové modely kvalitní sbírková auta, autobusy a tramvaje, motocykly, bagry, traktory, vlaky, motocykly, letadla a helikoptéry, lodě či tanky. Kovové modely si lze pořídit v mnoha měřítkách. Jde o celou řadu oblíbených značek, mezi nimi BMW, Bugatti, Lamborghini, Laurin&Klement, Škoda, VW, Porche, Tatra, Velorex a další. Pečlivě zvoleni bývají výrobci kovových modelů, kteří jsou zárukou kvality i věrnosti provedení.

Abrex Jawa 250 Pérák Standard (1948)

Abrex Tatra 603 (1969)

Nezapomeňte si pro svoji sbírku zařídit krásné výstavní místo

Krásné kovové modely aut si zaslouží šetrné zacházení. Hodí se, když na ně nepadá prach. Praktické proto budou různě velké prosklené vitríny. Skladovat by se měla vždy v suché místnosti, kde nehrozí koroze. Současně jim však nesvědčí přímí sluneční svit ani přes okenní sklo.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: