23. září 2020
Kategorie: PR Tipy

Moderní metropolitní bydlení v západním stylu? Na pražském Žižkově vzniká nový rezidenční projekt!

Co vznikne, když se dá dohromady moderní architektonický projekt s inteligentně řešenými byty a výborná lokalita přímo v metropoli? Odpověď je nasnadě, vznikne rezidenční projekt Byty u parku, za kterým stojí Metrostav Development a architektonické studio Architecture Interior Project, jež se buduje v oblasti horního Žižkova u parku Židovské pece. V 11 bytových domech se nabízí k prodeji 272 malometrážních i prostorných bytů, mimo jiné i mezonetových, s vysokými standardy.

Spojení funkčního bydlení a klidné lokality

Už dávno nevznikají zajímavé bytové projekty jen v zemích západně od Česka, ale funkční a moderní architekturu lze nalézt i v projektech českých architektů. Rezidenční projekt Byty u parku tak spojuje prvky funkčního bydlení s využitím maxima denního světla a inteligentní řešení jednotlivých jednotek, ke kterým přináleží venkovní prostory k posezení v podobě balkonů, lodžií, teras nebo předzahrádek.

Bytové domy se navíc nacházejí na okraji parku Židovské pece, obyvatelé nových bytů tak budou mít možnost každodenního úniku z ruchu velkoměsta do zeleně.

Pro jednotlivce, rodiny i s domácí kanceláří

V katalogu bytů na prodej v Praze 3 se nachází minimalistické jednopokojové byty o ploše 30 m² vhodné pro jednotlivce nebo mladé páry, ale také byty, ve kterých mohou bydlet velké rodiny. Mezi 272 byty se totiž nachází tři desítky prostorných bytů včetně pětipokojového o rozloze 142 m².

V nabídce jsou pak také mezonetové, které umožňují oddělení prostoru pomocí schodiště a umožňující vytvoření domácí pracovny, případně pokoje pro hosty. Všechny byty doplňuje sklepní kóje, kterou lze využít pro uskladnění sezónních a sportovních potřeb. K bytu si můžete také dokoupit garážové stání v podzemním podlaží.

Metropole je město příležitostí

Bydlení v metropoli, potažmo na Žižkově, má řadu výhod. Město totiž nabízí řadu pracovních i vzdělávacích příležitostí, také veškeré služby nebo občanská vybavenost jsou na dosah ruky. Jistotou je veřejná doprava, přičemž z rezidence se dostanete na metro za několik málo minut. Lokalitu si ale zamilují také sportovci, kteří si mohou dobít baterky v blízkých parcích při jízdě na kole nebo kolečkových bruslích. Volný čas však také můžete strávit s přáteli na pikniku nebo naopak vyrazit za kulturou do některého z místních divadel.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: