20. června 2023
Kategorie: PR Tipy

Česká republika je ideálním místem, kde si užijete letní dovolenou

Pořádná letní dovolená se rozhodně nemusí odehrávat jen v tropických zemích, protože spoustu krásných zážitků si užijete i u nás. Přece jen žijeme ve velmi pestré zemi, která nabízí ohromné množství příležitostí. Jaký pobyt si rozhodně vychutnáte?

Nechte se hýčkat

Postupem času si svou popularitu mezi všemi věkovými skupinami získává hlavně letní pobyt v lázních. Důvodem je ideální kombinace jak pasivního, tak i aktivního odpočinku. Vhodně zvolený lázeňský pobyt vám totiž umožní přes den prozkoumávat celé širé okolí, zatímco večer vsadíte spíše na masáže, vířivku, solnou jeskyni a další formy relaxu.

Jasnou volbou jsou třeba Konstantinovy Lázně, které najdete poblíž Plzně. V jejich přilehlém okolí najdete desítky a desítky kilometrů šikovně vymyšlených turistických tras, jež vás zavedou ke studánkám, zříceninám i rybníkům. Po návratu na pokoj si můžete otevřít víno, ponořit se do příjemné vířivky a užít si romantický večer ve dvou.

Moře možností

Skvělé léto v lázních si užijete i v případě, kdy navštívíte lázně Jeseník. Budete obklopeni malebnou horskou přírodou plnou vyhlídek a lesů. Co se týče samotného wellness hotelu, je opravdu na co se těšit. Ženy si užijí beauty balíček, páry ocení romantiku, senioři zase odbornou rekonvalescenci. Zároveň se jedná i o skvělou formu rodinné dovolené, během níž naučíte své ratolesti milovat českou krajinu.

Zajímají-li vás tuzemské lázně, nenechte si ujít návštěvu oblíbených webových stránek portálu Spa.cz. Po jejich rozkliknutí si stačí pouze zvolit preferovaný kraj, potvrdit svou volbu a poté si zvolit ze stovek různých balíčků služeb. Pravděpodobně vás překvapí velmi nízké ceny, které začínají na několika tisících korun v případě kratších pobytů. Už se připravujete na léto plné zážitků?

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: