29. prosince 2019
Kategorie: PR Tipy

Proč je zahradní vířivka lepší než bazén?

Jak si představujete ideální relaxaci? Co byste řekli na idylku uprostřed příjemně horké vody plné miliónů vzduchových bublinek, které vám masírují celé tělo a se sklenkou dobrého vína v ruce a letní oblohou plnou hvězd nad hlavou? Toto vše dokonale splní zahradní vířivka.

Dokonalý relax pro celou rodinu

Moderní vířivka vám zajistí veškerý komfort stiskem jediného tlačítka. Digitální dotykový ovladač umožňuje nastavit oblíbené parametry masáže bublinkami i kombinaci teplé vody.

Venkovní vířivka má oproti vířivce někde doma v interiéru mnoho výhod.

Kdo by si nechtěl čas od času užívat romantické koupele ponořený až po bradu ve vodě s teplotou okolo 40 °C uprostřed závějí čerstvě napadaného sněhu mezi poletujícími sněhovými vločkami?

Takové zážitky vám žádná domácí vířivka nenabídne.

Pro umístění vířivky je zásadní jedna důležitá věc: místo. To by mělo být skryté před zvědavými pohledy sousedů a zároveň by pro vás mělo být něčím zvláštní, mít atmosféru. Bylo by škoda dát vířivku jen tak někam ke zdi a dívat se na hromadu dříví u plotu.

Venkovní vířivky dnes umožňují provoz po celý rok a nevadí jim ani zimní mráz ani horké léto. Užívat si můžete za každého počasí.

Každý, kdo se měl možnost koupat ve vířivce, nám dá za pravdu, že nejlepší je vzít do vířivky ty, které máte rádi. Rodinu nebo přátele. Společně strávené chvíle plné zábavy a legrace dají i obyčejnému koupání další rozměr. A není nic lepšího než příjemné společné zážitky.

Vířivka na terasu nebo do altánu je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí získat větší pocit intimity. A protože tyto stavby bývají většinou zastřešené, budete při relaxaci ve vířivce chráněni od nepřízně a rozmarů počasí.

Ale abychom odpověděli na otázku, kterou jsme položili hned v nadpisu, tj. proč je vířivka lepší než bazén?

Je to jednoduché: bazén je nepoměrně dražší než většina vířivek a také jeho údržba je náročnější a pracnější. Navíc můžete vířivku používat během celého roku a bez ohledu na počasí.

Přijďte se nezávazně přesvědčit o výhodách venkovní vířivky do našeho wellness showroomu v Praze – Uhříněvsi. U nás najdete kvalitní české a španělské vířivky i luxusní vířivky z Německa.

www.wellness-vision.cz

 

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: