10. října 2017
Kategorie: PR Tipy

S přáteli napříč Lipenskem

Manželka a já milujeme přírodu na Lipensku a v okolí. Jsme oba podobné typy a máme rádi stejné aktivity, proto oceníme historické i přírodní památky, možnost cyklistiky, pěších tůr i spoustu možností kulturní zábavy. Jezdíme na Lipno pravidelně – většinou na podzim a  v létě na začátku sezóny. V létě s dětmi, na podzim s dobrými přáteli. Tvoříme s dvěma kolegy a jejich ženami a bratrem kolegy Martina celkem fajn partu a vždy si společnou dovolenou užijeme. Jsme docela dobrá parta, a tak není problém se dohodnout na termínu, místě pobytu ani na denních aktivitách v průběhu dovolené.

Dovolená ve Frymburku přispěla ke spokojenosti všech

Já jsem nám na minulý rok na podzimní dovolenou vybral mezi apartmány Lipno ubytování ve Frymburku. Rekreační dům je pro 7 osob, jak jsme zjistili, naprosto ideální a je výborně uspořádán jak pro rodiny s dětmi, tak pro partu přátel, jako jsme my. Můj výběr byl od začátku do konce dovolené žehnán všemi přítomnými a já jsem také rád, že jsme zvolili právě Frymburk. Ubytování Lipno u jezera Lipno nám poskytlo nejen potřebný klid, komfort plně vybaveného apartmánu a možnost relaxace v blízkém Wellness Hotelu Frymburk, ale také skvělé příležitosti výletů na kolech, autem i samozřejmě pěšky. Spoustu památek jsme navštívili, kochali se okolní krajinou a po večerech se výborně bavili. Rozhodl jsem se pro letní dovolenou s dětmi zvolit stejný apartmán.

Wellness hotel u apartmánu byl velkou výhodou

Ideálním místem se pro nás Frymburk stal v ohledu trávení aktivní dovolené ale i ve všech požadavcích na zábavu jsme byli zcela uspokojeni. Do wellness hotelu jsme totiž zašli večer s chlapama na bowling, ženy se relaxovali v sauně a to přispělo k maximální spokojenosti všech. Společně jsme také hrály stolní tenis a poté poseděli v příjemné restauraci. Zkrátka všechno proběhlo skvěle především proto, že jsme dobře zvolili region, dokonce i počasí vyšlo naprosto perfektně. Příští rok už váhat nebudeme, nic nepředčí Lipenskou přírodu na podzim a prostředí rekreačního domu, ve kterém jsme bydleli.

Každý si našel to své, kvůli čemu si apartmán oblíbil

Naše polovičky si nemohly vynachválit také vybavení ubytování Lipno a my ostatně také – komfortní kuchyň jim umožnila dobře nám uvařit a my jsme zase hráli karty u krbu anebo se vydali na menší túru, aby nám vyhládlo. Krbová kamna v obýváku, pohodlná rohová sedací souprava a pěkný výhled přes francouzské okno do barevného okolí nám všem zaručily skvělou náladu a pocit blahobytu. Víc člověk totiž k životu nepotřebuje – jen si umět udělat čas na rodinu a vyrazit s ní třeba do přírody a hýčkat svá přátelství, užít si zábavu. Myslím, že můžu mluvit za všechny, že nás na Lipensku dovolená bavila, nabila nás energií a humornými zážitky. Nebudu zapírat, že se nám podařilo se například ztratit na přehledné značené stezce, dodnes nechápu, jak se to stalo, ale asi proto, že jsme byli zabráni do veledůležitého rozhovoru a najednou jsme nevěděli, kde jsme a kudy zpátky. Všechno ale dobře dopadlo a nakonec jsme dokonce s menší zacházkou došli na místo určené.

Ani ve špatném počasí bychom nelitovali

Ubytování Lipno by nás nezklamalo ani ve špatném počasí. Kulturního vyžití je ve Frymburku dostatek a v blízkém okolí se dá objevit lecjaká historická anebo přírodní památka či muzeum, kde bychom viděli zase něco nového. Jestli chcete tip na hezkou vyhlídku, určitě nevynechejte Vítkův kámen, milovníci pověstí by zase měli určitě navštívit Čertovu stěnu a nedostavěnou přehradu. Tipy na výlety také zmiňují apartmány přímo na stránkách s ubytováním, v našem případě na www.rekreacenalipne.cz. Po tom, co se rozhodnete, kdy vyrazit a které zajímavosti navštívit, zbývá už jen ubytování zarezervovat a těšit se.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: