03. března 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Galerie Harfa letos chystá čtyřdílný food festival a oslaví 10. narozeniny

Do Galerie Harfa si návštěvníci zvykli chodit nejen za nákupy, ale také za zábavou. I letos se můžou těšit na oblíbené akce, jako jsou dětské dny s prasátkem Pigy, letní divadelní scéna, adventní víkendy nebo zimní bruslení na střeše. Pro rok 2020 si navíc Harfa připravila několik novinek. Tou největší je Festival chutí, který během čtyř víkendů v průběhu roku představí různé světové kuchyně a kultury. V listopadu pak Harfa ve velkém oslaví 10. narozeniny.

Festival chutí

Největší novinkou roku 2020 bude v Galerii Harfa opravdová lahůdka. „Festival chutí je program plný gastronomie, vůní, barev a zábavy. Během čtyř víkendů budou mít návštěvníci možnost postupně ochutnat speciality z Asie, středomořské kuchyně, Severní a Jižní Ameriky i Evropy, poznat kulturu a vyzkoušet si na vlastní kůži zvyky a tradice těchto oblastí. Ve spolupráci s místními ambasádami připravujeme autentický program pro celou rodinu,” láká návštěvníky Martina Tlustá, marketingová ředitelka Galerie Harfa. První díl festivalu se koná už v polovině března a bude tematicky zaměřený na asijskou kuchyni.

Program Festivalu chutí:
14. – 15. 3. – Asijský víkend
13. – 14. 6. – Středomořský víkend
12. – 13. 9. – Americký víkend
21. – 22.11. – Evropský víkend

Akce pro rodiny s dětmi

I v roce 2020 se budou děti každý měsíc potkávat s prasátkem Pigy a užijí si společně den plný her a zábavy. Poslední dubnový den se v Harfě proletí Čarodějnice na střeše, 1. června oslavíme Den dětí a letní prázdniny zakončí víkendová akce Zpátky do školy. Tradiční halloweenské Strašidlení proběhne jako vždy 31. října a 5. prosince přijde do Harfy Mikuláš.

Kulturní akce

Herecké hvězdy pod hvězdnou oblohou. Během letních prázdnin bude už podeváté střecha Galerie Harfa patřit oblíbené Letní scéně, na které se odehrají desítky divadelních představení pod širým nebem.

Sportovní akce

Už jste si někdy zajezdili na kolečkových bruslích v nákupním centru? Ve většině se to nesmí, ale Galerie Harfa letos v dubnu pořádá dokonce Inline festival! A kdo má radši bruslení na ledě, pro toho bude v zimních měsících otevřené kluziště na střeše Harfy.

Svátky v Harfě

Kdykoliv v kalendáři uvidíte nějaký významný den, podívejte se také na www.galerieharfa.cz. Je totiž velká šance, že se v Harfě bude slavit a o zábavný program pro celu rodinu tak bude postaráno. Už teď si můžete v kalendáři poznačit MDŽ, Velikonoce, Den Matek, Den Dětí, Mikuláše a také všechny adventní víkendy.

Ostatní akce

Na začátku dubna v Galerii Harfa proběhne vůbec první Veletrh studentských firem. Listopad bude ve znamení velkých oslav desátých narozenin Harfy a narozeninový měsíc pak zakončí největší slevová událost roku Black Friday.

Bližší informace ke všem chystaným akcím najdete vždy s několikatýdenním předstihem na www.galerieharfa.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: