20. května 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Galerie Harfa znovu otevírá všechny obchody a zavádí opatření pro bezpečné nakupování

Galerie Harfa se 11. května znovu (kromě gastro provozů) kompletně otevřela návštěvníkům včetně obchodů, které byly v důsledku krizových opatření vlády od poloviny března uzavřené. Nákupní centrum zavádí řadu hygienických opatření jako například každodenní likvidaci virů na filtrech VZT zařízení germicidními UVC-lampami nebo každodenní dezinfekci exponovaných prostor a povrchů. V kombinaci se zodpovědným chováním zákazníků je tak zajištěno bezpečné nakupování.

Od poloviny března byly prostory Galerie Harfa návštěvníkům přístupné, ale otevřené mohly být pouze provozovny, jejichž činnost nebyla zakázána krizovým opatřením vlády v souvislosti s pandemií koronaviru. I přes velice limitovanou nabídku, bylo obchodní centrum navštěvováno v překvapivě velkém počtu. To svědčí o velice dobré lokalitě a oblíbenosti Galerie Harfa u svých stálých návštěvníků. „Od 11. května otevíráme všechny prodejny v Galerii Harfa. Bezpečnost našich návštěvníků i zaměstnanců je pro nás na prvním místě, proto jsme ve všech vnitřních prostorách provedli kompletní dezinfekci (včetně použití polymerové technologie) Pravidelně ošetřujeme vzduchotechnické filtry dezinfekčními germicidními UVC-lampami, průběžně dezinfikujeme veškeré exponované povrchy jako madla eskalátorů, zábradlí, platební terminály, kliky, prostory toalet a další. U všech vchodů do centra jsou pro návštěvníky připravené stojany s dezinfekcí. Věříme, že tato opatření v kombinaci s ohleduplností návštěvníků zajistí bezpečné nakupování a pobyt ve všech prostorách Galerie Harfa,“ vysvětluje Martina Tlustá, marketingová ředitelka Galerie Harfa.

Ukázka z desinfekce všech prostor galerie:

Galerie Harfa také připravila nový systém vůní. Jedním z příznaků nákazy totiž může být právě ztráta čichu a chuti, v Galerii Harfa si tuto vlastnost mohou lidé otestovat. „Na různých místech v obchodním centru je možné cítit příjemné, intenzivní vůně, kterými chceme navodit u lidí pozitivní pocity, zároveň to může pro návštěvníky fungovat jako malý test,“ doplnila Martina Tlustá.

V souladu se stávajícími nařízeními vlády mohou nakupující do prostor nákupního centra vstoupit pouze s ochrannými prostředky dýchacích cest (rouška, respirátor, šátek) a měli by dodržovat doporučenou vzdálenost 2 metry od ostatních osob. Pracovníci ostrahy budou neustále dohlížet, aby nedocházelo ke shlukování více lidí na jednom místě. Návštěvníkům je doporučeno platit pokud možno bezhotovostně. Čerstvého vzduchu se návštěvníci mohou nadýchat na střeše Galerie Harfa, která je také plně přístupná. Novinkou je využití technologie bezdotykového tlačítka pro bezkontaktní vydávání parkovacích lístků v podzemním parkovišti, kde zákazníci mohou zdarma parkovat až 4 hodiny. Více informací najdete na www.galerieharfa.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: