27. listopadu 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Oslaďte si Advent v pekařství PAUL

Ve čtvrtek 3. prosince se uvolňují některá opatření, zavedená v rámci boje s pandemií COVID 19. A to znamená, že se opět otevírají také pobočky oblíbeného francouzského pekařství PAUL.

Přijďte si k nám vychutnat adventní náladu a odpočiňte si u skvělé kávy. Energii a pohodu snadno načerpáte některou z našich sladkých nebo slaných francouzských specialit. Čekají na vás neodolatelné makronky, lahodné zákusky, čerstvé chleby a bagety nebo bohatě obložené sendviče.

Chybět nesmí samozřejmě oblíbená máslová vánočka PAUL s pořádnou porcí rozinek a s chutí a vůní pravého másla – bez rostlinných náhražek. Vánočku pečeme podle vlastní receptury dle francouzské tradice a je o ni skutečně velký zájem. Letos jsme na přání zákazníků nově připravili i skutečně velkou vánočku o hmotnosti 750g.

Na všech pobočkách samozřejmě dodržujeme přísná hygienická pravidla. Protože je pro nás důležité, aby si zákazníci odnesli z návštěvy našeho pekařství jen příjemné zážitky, používáme desinfekci ze speciální edice s vůní levandule a jasmínu, která není agresivní a nezkazí tak zážitek z chuti a vůně našeho pečiva.

Tip na dárek: Máte ve svém okolí někoho, kdo miluje francouzskou gastronomii, potěšte ho dárkovou kartičkou na konzumaci v pekařství PAUL!

Další info a e-shop: www.paul-cz.com, shop.paul-cz.com

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: