20. července 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: V pekařství Hello! léto ještě nekončí

V horkých letních dnech, kterých jsme se konečně dočkali, vyhledáváme podvědomě spíše lehká a svěží jídla, taková, která náš organismus příliš nezatíží. Zároveň by měla samozřejmě i skvěle chutnat. Právě takové je nové letní menu pekařství Hello!

Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou v létě mezi zákazníky především zeleninové saláty. V síti pekařství Hello! vyšli svým zákazníkům vstříc a k oblíbeným malým salátům připravili novou nabídku velkých salátů, které jsou pohotově po ruce ke zdravému obědu či lehké večeři. Saláty jsou čerstvě připravené především z lokálních surovin, vždy svěží a křupavé.

Pokud Vám salát přece jen přijde až příliš lehký a raději byste něco vydatnějšího, vyzkoušejte další novinky pekařství Hello! – bagety s kuřecím masem s novou recepturou. Začít můžete francouzskou Bagetou s plátky zauzeného kuřecího masa, lahodným sýrem Camembert a křupavým jablkem Granny Smith. Za ochutnání pak určitě stojí také Žitná kostka Caesar, inspirovaná známým salátem, s kousky pečeného kuřete, římským salátem, česnekem a parmezánem.

Ať již spěcháte do práce, nebo vyrážíte s rodinou a přáteli na výlet, letní novinky pekařství Hello! vám vyřeší starosti, čím zdravým a zároveň chutným dobijete potřebnou energii.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: