04. listopadu 2023
Kategorie: PR Tipy

Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Jak ušetřit do budoucna za energie? Jednoduše tak, že budete mít přehled nad celkovou spotřebou. Pomůže vám s tím moderní elektronika, která je velmi spolehlivá a nabídne grafy a statistiky za poslední týdny.

Chcete nápovědu, jaký spotřebič by potřeboval výměnu, protože má příliš vysoký odběr? Chytrá domácnost je pro 21. století nezbytností a záleží na každém, kdy se připojí. Hodně si tím totiž usnadní svůj každodenní život. Ovládání hlasem je už samozřejmostí, díky mobilní aplikaci můžete mít detailní přehled odkudkoliv na světě. K vypínači už v dnešní době chodit vůbec nemusíte!

Nastavte si plán na celý týden

Máte rádi plány? Chtěli byste si nastavit scénář pro svou domácnost od pondělí až do neděle? Nyní můžete, rozhodně nejde o nějakou futuristickou představu. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby se postará o to, aby se kávovar zapnul přesně v šest hodin ráno. Totéž můžete udělat s klimatizací nebo jiným spotřebičem v domácnosti.

Nastavíte úkoly a pak už celý následující týden nemusíte řešit vůbec nic dalšího. Je to zajímavá představa? Nachází se přímo za dveřmi, stačí pouze otevřít a vejít dál. Je to jednoduchá cesta k moderní domácnosti, která se dá řídit odkudkoliv.

Velký přehled o všech detailech

Je to spolehlivý hlídač pro celou domácnost. Sladí se až s 11 tisíci různými zařízeními a rozeznává desítky kategorií spotřebičů. Stačí vám jen několik kliknutí a mobilní aplikace bude vyladěna přesně podle vašich představ. Chcete vědět, jaký odběr má rychlovarná konvice nebo kávovar? Dozvíte se to už brzy, sběr dat totiž běží nepřetržitě. Stačí, abyste požádali o aktuální výkaz a dostanete ho už za malý okamžik. Pokud vás toto téma zaujalo, dozvíte se o něm víc prostřednictvím cel-tec.cz, kde najdete i zajímavé modely týkající se chytré domácnosti.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: