02. července 2020
Kategorie: PR Tipy

Hravá ložnice s perkálovým povlečením JOY

Nejste zastánci obyčejnosti a chcete, aby byl váš domov přátelský, plný barev a veselý? Zkuste například ložnici proměnit v barevné a příjemné místo, kde se vám bude skvěle usínat.

Aby se vaše postel změnila jako mávnutím kouzelného proutku v měkkou náruč plnou barev, úplně postačí, když své peřiny a polštáře obléknete do bavlněného povlečení JOY, které je součástí nabídky české značky Stella Ateliers. Povlečení Stella je vyrobené ze 100% egyptské Mako bavlny, a proto je vysoce kvalitní, odolné a neskutečně hebké.

Vy sami rozhodnete, jak bude povlečení vypadat

Perkálové povlečení JOY představuje jedinečnou možnost, jak si můžete ložnici přizpůsobit přesně podle vlastních snů. V barevnosti se vám meze nekladou. Své povlečení si můžete sestavit sami a to z 20 různých odstínů, které si v jednoduché aplikaci nakombinujete podle vašeho přání.

Chcete barvy, které spolu ladí? Nebo naopak výrazný kontrast? Nic není nemožné. Vyzkoušejte, jak by vypadalo povlečení v červené, béžové, oranžové, zelenkavé, žluté nebo tmavě fialové barvě. Zabrousit můžete i do méně obvyklých odstínů jako je antracit, šeřík, bahama nebo bílá káva.

Každá barva působí na lidskou psychiku jinak. Jaké jsou nejlepší a které raději ne se dočtete v našem článku zde.

Krásné na pohled, příjemné na dotek

Od povlečení JOY očekávejte jen ty nejlepší vlastnosti. Perkál představuje hustou tkaninu utkanou v plátnové vazbě, která má hmotnost 120 g/m². Díky kvalitní bavlně je povlečení JOY příjemné na dotek, ale je také velmi pevné a vydrží jako nové i při častém používání a praní. Bavlněné povlečení je navíc velmi savé, takže se v něm nebudete potit. Naopak, povlečení se příjemně přizpůsobí teplotě vašeho těla.

Aby se povlečení JOY dobře používalo, je vybaveno tzv. hotelovou kapsou, takže si nemusíte dělat starosti s náročným zapínáním.

Nechte zapracovat fantazii a udělejte si z ložnice místo svých snů. Další užitečné rady a tipy pro vysněnou ložnici najdete na webu Dokonalá ložnice.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: