04. ledna 2022
Kategorie: PR Tipy

Když je na diamant ještě brzy a plyšák není váš šálek kávy. Řekněte „Miluji tě“ elegantně a s citem

Zlaté české ručičky?  Možná. Zlaté slovenské ručičky? V podání Ručičkovo určitě! Ať už se na výběr dárku pro svoji lepší polovičku těšíte, nebo vás naopak ze všudypřítomných srdcí jímá hrůza, ručně ražené výrobky této slovenské dvojice z vás udělají krále (či královnu) romantiky. Prostor pro prodej jim dal portál Fler.cz a najdete u nich náramky, příbory, klíčenky i dortové lžíce se zamilovanou tematikou. A Valentýnem jejich využití rozhodně nekončí!

Když láska prochází žaludkem

Na společné romantické večeře, ranní kávy i něžné víkendové dezerty. Originální lžičky jsou každodenním připomenutím, že máte místo v něčím srdci (i kuchyni). A Ručičkovo vám na ně rádi případně vyrazí i text podle vašeho přání, kdyby čeština či slovenština nevyhovovaly.

V jednoduchosti je… láska

Šperk je vždycky správnou volbou a s tímhle nemůžete šlápnout vedle. Uzoučký ocelový náramek má elegantní jemný design a na přední straně ho zdobí čtyři ručně vyražená srdíčka. Kroužek pro všechny, kdo chtějí darovat příslib lásky, ale zatím bez závazku.

Klíč k srdci

Milá pozornost, která vás bude vaší lásce připomínat na každém kroku? Přívěsek na klíče s raženým vyznáním je to pravé, když nechcete jít cestou šperků, hrnečků nebo plyšáků. Těm odvážnějším navíc otevírá prostor pro další dárek. Co doplnit přívěsek rovnou o klíč ke (společnému) bytu?

Nejen na Valentýna

A nadšenému cukráři nebo cukrářce můžete připomenout, že je máte rádi pokaždé, když budou svůj dort servírovat. S dortovou lopatičkou nesáhnete vedle na Valentýna, ale radost udělá i maminkám při jejich svátku.

Ručně vyrobený, vkusný a originální. To je dárkový hattrick letošního Valentýna. S láskou a pečlivostí vám přesně takový vyrobí a doručí stále zamilovaní manželé Veronika a Tibor, kteří na Fler.cz tvoří pod společnou značkou Ručičkovo. Všechno, co vytvoří, se hodí nejen k Valentýnu, ale i jako svatební dar nebo dárek z lásky… prostě jen tak. Nesáhnete u nich vedle ale ani u příležitosti Dne Matek nebo Mezinárodního dne žen. Jděte se pokochat!

Všechny tyto krásné dárky pořídíte na fler.cz u Ručičkovo.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: