05. března 2017
Kategorie: PR Tipy

Plaťte méně, vyřizujte pojištění auta na internetu

Už Vám všechny výdaje jdou na nervy a chcete ušetřit, kde se dá? Začít byste měli nejdřív u svého vozidla, do kterého ročně investujete víc, než dost. Bez ohledu na opravy, palivo, nebo čištění je to hlavně pojištění.

Nejvýhodněji? Na internetu

Vůbec nejvýhodněji lze sjednat povinné ručení na internetu. Nejen, že si ušetříte běžné starosti, jako je návštěva pojišťoven, papírování, čas, ale především jsou to peníze. Obecně platí, že sjednání pojištění na pobočkách je drahé, na internetu můžete ušetřit. Jednou z takových stránek poskytujících sjednání ručení je i iruceni.cz.

Na stránkách iručení.cz si můžete udělat srovnání povinného ručení a tak zjistit, zda se Vám vyplatí přejít k jiné pojišťovně. Pokud ano, neměli byste rozhodně váhat. Ukončit smlouvu s pojišťovnou není nijak složité, navíc u nové pojišťovny dostanete k dispozici svého poradce, který je stále k dispozici buď na telefonu, nebo na emailu. S ukončením smlouvy Vám pomůže stejně, jako vyřídí tu novou. Od stávající smlouvy můžete odstoupit do dvou měsíců od počátku její platnosti. V případě, že by smlouva byla platná déle, jak dva měsíce je možné odstoupit smlouvy dohodou. Výpověď, je nutné doručit do pojišťovny písemně, s čímž započne osmidenní lhůta, kdy je pojištění na vozidlo ještě v platnosti.

S novým ručením nečekejte

Pojišťovny jsou v tomto směru velice benevolentní. Novou pojistku si můžete zřídit dopředu, od data, které si sami určíte. Vy, jako pojistník se v zásadě nemusíte o nic starat. O vše se totiž postará Váš poradce. Kopie smlouvy Vám bude zaslána na adresu bydliště společně se zelenou kartou, jejíž kopii mimochodem obdržíte ještě tentýž den na emailovou adresu, kdy pojištění nabyde platnosti. Stále se Vám nezdá pojištění finančně výhodné? Pak si vyberte pojišťovnu, která nejen že nabízí nejlepší cenu, ale mimo jiné pro Vás bude cena ještě výhodnější, pokud budete mít havarijní pojištění.

Na celkovou, finální částku, má vliv hned několik parametrů. Vy můžete získat slevy hned v několika případech. V případě, že máte u dané pojišťovny jiné pojištění – nemusí být přímo na automobil, zřídíte-li si ještě jiné pojištění, pokud má Váš manžel, nebo manželka pojištění u stejné společnosti.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: