26. listopadu 2021
Kategorie: PR Tipy

Plechovou hračkou potěšíte malé i velké

Blíží se čas nákupu vánočních dárků a jako každý rok, i letos nás čeká přemýšlení, čím udělat radost dětem, malým, i těm dospělým. Plechové hračky od tradičního výrobce, společnosti KOVAP, spojují generace už 75 let. Pro děti jsou barevná plechová autíčka nebo traktůrky oblíbenou hračkou, pro dospělé zase sběratelským objektem, nebo zajímavým doplňkem interiéru.

Ze široké nabídky české firmy KOVAP si vybere každý. Klasický sortiment letos obohatilo několik novinek, které by ve vašem vánočním nákupním seznamu neměly chybět.

První je inspirována legendární tříkolkou Velorex. Známý „hadrák“, který si získal proslulost zejména svou rolí ve filmu „Vrchní prchni“, pobaví a potěší všechny děti. Společně s rodiči a prarodiči pak mohou přemýšlet, jak je možné, že plechové autíčko nikdy nespadne přes okraj stolu 🙂

Pro větší děti je určena pokladnička, která je detailně provedenou replikou klasického kontejneru. Kolik úspor se do ní vejde? Jaké tajné poklady do ní děti ukryjí? To nechte na jejich fantazii. Hlavně ji ale omylem nenechte vyvézt!

Poslední novinkou, která zaujme spíše dospělé, je speciální výroční traktůrek. Tato plechová mechanická hračka má originálně řešený strojek, tři rychlosti vpřed a zpátečku. Je navíc unikátní tím, že se vyrábí a prodává nepřetržitě od roku 1957. Výroční traktůrek je vyroben ve dvou barevných provedeních – červeném a žlutém. Kromě výrazných barev zaujme zejména několika zcela novými prvky. Poprvé jsou na traktůrku použita loukoťová kola a zadní pneumatiky mají nyní realistický šípový vzorek. Masku zdobí výroční medaile s povrchovou dekorativní úpravou a víčko chladiče má podobu miniaturního klíčku. Zajímavostí jsou také ručně vyrobené doplňky z kůže – potah volantu i sedačky.

Novinky i další krásné plechové hračky můžete objednat na www.kovap.cz Získáte hračku, která vás nejen bude bavit, ale zároveň je i bezpečná, odolná, ekologická a navíc vyrobená v České republice.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: