30. června 2018
Kategorie: PR Tipy

Skútr jako spolehlivý dopravní prostředek i módní záležitost! Jaký se hodí právě pro vás?

Skútr je nejlepší volbou pro každého, kdo se nechce mačkat v dopravních prostředích, je tak trochu líný jezdit na kole, nechce platit „těžké“ peníze za provoz automobilu a přesto chce mít jistotu, že se rychle a spolehlivě dostane všude tam, kam chce. V tomto článku si představíme některé zajímavé modely skútrů. Hodí se pro dámy i pány a některé jsou opravdovou designovou lahůdkou. Co na ně říkáte?

Skútr jako levné řešení

Skútr je ideální dopravní prostředek. Jeho provoz totiž není drahý a hlavně, jezdí rychle a spolehlivě. Je ale nutné vybrat ten správný model. Vybírat je možné skútry ideální pro jízdu do města i skútry, na kterých můžete brázdit silnice či polní cesty. Mezi top modely v současné době patří skútr C5 125 4T. Má totiž nadčasový design a super výkon. Jeho aerodynamický tvar je zárukou úsporné a příjemné jízdy. Jízdu na něm zpříjemňují pětiramenná 16 palcová kola z lehkých slitin, velké dvousedlo a potěší i digitální tachometr s otáčkoměrem či praktická uzamykatelná schránka v přední části.

I v retro či super moderním stylu 

Za velkou pozornost stojí skútr Shine 125 4T – novinka pro letošní rok. Tento miláček v retro stylu je prostě bomba. Nabízí pohodlné řízení a svižnou jízdu. Má pohodlný posed a také praktický zadní nosič, výhodou je i velký prostor pro nohy. Milovníky moderního stylu potěší skútr HAMMER 125 4T. Jeho design ohromí, výkon velmi potěší. Na tomto skútr můžete vyrazit i mimo asfaltové cesty. Pro jízdu v terénu byl totiž stvořen!

Kde vybrat?

Pokud v současnéé době uvažujete o nákupu skútru, máme pro vás tip. Špičkovou kvalitu a největší radost z jízdy vám mohou nabídnout skútry od značky Kentoya. Značka nabízí skútry v mnoha designových i výkonnostních provedeních, takže si rozhodně každý přijde na své. A pozor Kentoya provozuje i skútr bazar. V něm je možné koupit vybrané skútry ještě výhodněji.

Skútr to je možnost, jak si užít radost z jízdy a být sám sebou a co vy víte, třeba i vy propadnete skútrům natolik, že se příští rok vypravíte na super skútr sraz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: