26. března 2021
Kategorie: PR Tipy

Připravte si rychlý a chutný oběd na grilu

Pokud vás trápí nedostatek času a také nápadů, co každý den připravovat rodině k obědu a k večeři, vemte si na pomoc chytrý elektrický BBQ gril od prémiové značky Sage BGR820. Poradí si s širokou škálou pokrmů od předkrmů po dezert a během chvilky vám pomůže připravit chutné a voňavé jídlo pro celou rodinu. A co hlavně, ušetří vám spoustu času se zdlouhavou přípravou.

The Smart Grill se ideálně hodí pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, zeleniny, sendvičů, ale třeba i omelet apod. Má unikátní konstrukci, která umožňuje použití nejen ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu. Grilovací desky jsou opatřené speciální nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium, která minimalizuje potřebu využívání olejů. Jsou vyjímatelné a je možné je vzájemně prohodit. Horní deska má nastavitelnou výšku a u spodní lze upravit sklon pro odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky.

Gril má podsvícený LCD displej, který zobrazuje nastavenou teplotu v rozsahu 160–230 °C. O její dodržení se stará senzor Element IQ, který je zabudovaný v deskách, detekuje pokles teploty a teplo v dané oblasti vyrovnává. Nastavit lze i režim přípravy – na low, panini nebo sear. Těmito volbami jednoduše přizpůsobíte režim přípravy vašeho oblíbeného pokrmu, teplotu a díky časovači i dobu přípravy. Ostatní už gril ohlídá sám.

Doporučená cena 8 490, – Kč. Výrobce na gril poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Tip na recept: Tortilly na grilu

Na přípravu budete potřebovat:

 • 4ks tortilly
 • 2 ks kuřecích prsou
 • 100 g slaniny
 • 50 g strouhaného sýra
 • zeleninu – ledový salát, červenou cibuli, mix listových salátů, rajčata
 • oblíbený dresing
 • olivový olej
 • sůl
 • pepř

Postup:

 1. Připravte si ingredience. Kuřecí prso nakrájejte na kousky a na pánvi osmažte na olivovém oleji, ochuťte solí a pepřem.
 2. Dejte rozpálit gril Sage BGR820 na 180 °C.
 3. Během rozpalování nakrájejte zeleninu.
 4. Naplňte tortillu připravenými ingrediencemi. Vybrat si můžete z různých způsobů plnění a zapékání. Buď tortillu nařízněte od středu k sobě a do čtyř kvadrantů položte připravené ingredience – salát, rajčata, sýr s cibulkou a maso. Pak překlopte čtvrtinu se salátem na rajčata, to celé na sýr a nakonec na maso. U druhého, klasického způsobu dejte všechny ingredience doprostřed, kraje proti sobě dejte dovnitř a zatočte, následně pevně utáhněte.
 5. Tortilly dejte zapéct na gril a servírujte.
Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: