07. února 2024
Kategorie: PR Tipy

Sladké valentýnské rozmazlování s BIGBOY

O tom, že „láska prochází žaludkem“ věděli dobře již naši předci, kteří toto vskutku trefné přísloví vymysleli. Pokud tedy chcete letos svou drahou polovičku opravdu potěšit, zapomeňte na kýčovité valentýnky a nudnou klasiku a vymyslete něco opravdu originálního. Nevíte si rady? Zamiřte na stránky českého výrobce ořechových krémů BIGBOY, kde najdete inspirace víc než dost. Vsaďte se, že letos budete za jedničku. A odměna bude sladká!

Nápadité sezonní limitky jsou u BIGBOY tradicí a na té valentýnské si dali obzvlášť záležet. Speciálně pro tuto příležitost vytvořili jemný ořechový krém Malinový cheesacake. Pokud je tento oblíbený dezert vaší srdeční záležitostí, dopřejte si ho i v podobě lahodné kaše.

Ideální sladkou maličkostí, kterou potěšíte úplně každého, jsou lyofilizované (mrazem sušené) jahody v jemné mléčné i bílé čokoládě nebo delikátní maliny v hořké čokoládě. Kombinace ovoce s čokoládou je naprostou klasikou, ale tato krásně křupavá inovace vás určitě příjemně překvapí.

Nejen svou lásku, ale i milou sousedku nebo kolegu potěšíte valentýnským balíčkem se dvěma nebo čtyřmi ořechovými krémy BIGBOY. Bonusem je, že je dostanete rovnou krásně zabalené a připravené k předání. Takhle jednoduché jste to ještě neměli. A pro všechny, kdo rádi ochutnávají je tu speciální valentýnský degustační set.

Společné ochutnávání nejoblíbenějších krémů BIGBOY zaručeně prolomí ledy. S tímhle dárkem prostě nemůžete šlápnout vedle.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: