23. února 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Po projektu „CineStar zdravě“ přichází další spolupráce: Sušené maso a semínka VegUp budou díky společnosti CORNiCO v dalších 250 kinech

Již dva roky mají návštěvníci multikin CineStar na výběr i zdravou verzi občerstvení. Společnost Fine Gusto vytvořila společně se sítí multikin CineStar projekt CineStar zdravě. Ten má za cíl nabídnout v kinech návštěvníkům i zdravou alternativu v podobě sušeného masa a semínek VegUp. A od února 2020 se díky společnosti CORNiCO nabídka sušeného masa rozšíří do dalších 250 jednosálových kin. Ve zdravé nabídce nebudou chybět ani semínka VegUp v novém obalu.

Popcorn a nachos ke kinu neodmyslitelně patří. Co ale vymyslet také zdravou variantu pro ty, kteří zastávají trend zdravé výživy? Proč ne! Síť multikin CineStar přišla před dvěma lety s projektem CineStar zdravě, díky kterému byl v kinech rozšířen sortiment občerstvení o různé druhy sušeného masa Fine Gusto a semínka VegUp, která mají od listopadu loňského roku nový obal. „Sušené maso je skvělou alternativou pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu v kině neradi jedí popcorn nebo nachos. Navíc maso je v praktickém balíčku, který v kině nešustí, neruší při sledování filmu, a rozhodně si od něj nezašpiníte ruce,“ říká David Novák, jeden ze zakladatelů společnosti Fine Gusto.

V multikinech CineStar tak návštěvníci mohou ochutnat hned několik variant sušeného masa. Mimo čisté hovězí a krůtí varianty jsou na výběr také ochucené jerky s příchutí barbecue, teriyaki a pepř, dále snack bary, slisované tyčinky masa a ovoce, ale také směsi sušeného masa, ovoce a ořechů, které nesou název trail mixy. Ze semínek VegUp si mohou filmoví nadšenci vybrat ze tří druhů slunečnicových semínek, a to jak sladké, slazené třtinovým cukrem, tak slané s jarní cibulkou nebo s chilli.

„Jsme rádi, že právě CineStar je první síť kin, kde je možné mlsat i naprosto zdravě. Je na každém, zda se rozhodne pro popcorn, nachos, sušené maso, semínka nebo třeba vše dohromady,“ dodává David Novák.

Do kin míří i semínka VegUp v novém obalu

Začátkem února letošního roku byla zahájena spolupráce Fine Gusta se společností CORNiCO. Firma CORNiCO zajišťuje takzvaný „Snack Food Service“ pro kino bary, občerstvení, bufety, bistra, restaurace, ale i pro velké síťové provozovny. A právě díky spolupráci CORNiCA a Fine Gusta se sušené maso dostalo do dalších 250 jednosálových kin. A nejen sušené maso, ale také slunečnicová semínka VegUp ve třech již zmíněných příchutích. „Máme radost, že je v kinech zájem jak o sušené maso, tak o semínka VegUp. Zdravý životní styl preferuje čím dál více lidí a je dobře, že zdravé potraviny jsou k dostání jak v multikinech, tak i v nekomerčních jednosálových kinech,“ říká ředitel společnosti Fine Gusto a VegUp Roman Sulek.

O společnosti Fine Gusto Nature

Fine Gusto Nature se specializuje na výrobu vysoce kvalitního hovězího a krůtího sušeného masa. Z názvu společnosti vyplývá, že cílem je vyrábět i balit kvalitní, přírodní a nutričně hodnotné potraviny bez přidaných barviv a konzervantů. Díky vysokému obsahu bílkovin a zanedbatelného množství soli je sušené maso Fine Gusto vhodné jak pro sportovce, tak i pro manažery v hektických dnech, nebo pro každého, kdo má rád skutečnou chuť masa. Společnost Fine Gusto Nature, jejíž výroba probíhá v Pardubicích, byla založena v roce 2014 a zaměstnává desítky zaměstnanců. Manufakturní postupy společnosti Fine Gusto Nature, která neustále rozšiřuje sortiment výrobků, vychází z rodinných receptů a tradic. Obrat společnosti vzrostl z 30 mil. Kč za rok 2018 na 42 mil. Kč za rok 2019.

O společnosti VegUp

Společnost VegUp s výrobnou v Pardubicích, byla založena v roce 2018. Specializuje se na výrobu sušených naklíčených semínek a výrobků z nich. Semínka se nechají vyklíčit a následně se šetrně usuší, díky čemuž si sušené produkty uchovají prakticky veškeré benefity čerstvých klíčků, ale jsou mnohem trvanlivější a lépe použitelné. Z usušených naklíčených semínek pak firma mele mouky a vločky nebo je ochutí a prodává k přímé spotřebě. V portfoliu má firma sušená naklíčená semínka například z hrachu, červené čočky, slunečnice, ovsa, mungo fazolí, vojtěšky, pšenice, kukuřice, cizrny, řepky apod.

Více informací na: www.cinestarzdrave.cz a www.finegusto.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: