18. prosince 2018
Kategorie: PR Tipy

4 hlavní důvody pro zastřešení bazénu

Pořídili jste si bazén, díky kterému v pohodě přečkáte každoroční letní „tropy“? Pak vás zřejmě napadlo, že by nebylo od věci vodní plochu zastřešit. Získali byste několik týdnů koupání k dobru… Jenomže prodloužením koupací sezóny výčet výhod zastřešení teprve začíná. Sestavili jsme pro vás seznam těch nejdůležitějších. Jak se nakonec rozhodnete, je na vás.

1) Koupání v dešti? Žádný problém

Zastřešený bazén vám umožní koupání i za počasí, které by vás jinak přimělo zůstat doma. Co na tom, že venku lije jako z konve, a navíc nepříjemně fouká – voda v bazénu je přesto příjemná. A relaxace za zvuku kapek bubnujících na konstrukci je něco, co si budete užívat plnými doušky.

2) Finanční úspora za ohřev vody

Provozování bazénu není zadarmo. Naopak se musíte připravit na nemalé výdaje za vodu, chemii a ohřev. A právě v tomto směru vám přijde zastřešení více než vhod.  Zastřešený bazén udržuje vodu teplejší, a navíc napomáhá k rychlejšímu ohřevu.

3) Rychlejší a méně namáhavá údržba

Máte spoustu času, který byste strávit čištěním bazénu? Jasně, že ne. Zastřešením vodní plochy zabráníte, aby se do ní dostávaly nečistoty z okolního prostředí. A ušetříte tím i další finanční prostředky, které byste museli vynaložit za větší množství chemie.

4) Bezpečnost na prvním místě

I kdyby zastřešení nepřinášelo žádnou jinou výhodu, vyplatí se ho pořídit z důvodu zvýšení bezpečnosti. Nezastřešený bazén představuje velké riziko pro malé děti či zvířata – často přitom stačí chvilka nepozornosti a může dojít k neštěstí. Díky zastřešení získáte jistotu, že v době vaší nepřítomnosti nedojde k nehodě.

Rozhodli jste se, že si zastřešení bazénu pořídíte? Udělali jste správně. Nezapomeňte však na to, že kvalita konstrukcí od různých výrobců bývá výrazně odlišná. Proto se obraťte na někoho, kdo vám zaručí prvotřídní vlastnosti a dlouhou životnost. Třeba na bazénového specialistu č. 1 – českou firmu ALBIXON, která kromě samostatného zastřešení nabízí také cenově výhodné sety. Bližší informace najdete na https://www.albixon.cz/zastreseni/.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: