03. září 2020
Kategorie: PR Tipy

TZ: Podzimní mlsání ve znamení Hello Donuts!

Podzim bude v pekařství Hello! patřit dozlatova osmaženým nadýchaným donutům, tedy „americkým koblihám“. Vybírat můžete z několika lahodných variant, na své si přijdou milovníci čokolády i ovocné klasiky.

Donuty máme spojené především s USA, k jejich celosvětové popularitě přispěly zejména americké detektivky a animovaný seriál Simpsonovi. Jejich historie je však mnohem delší, podle některých historiků sahá až do 15. století. Jedná se o obdobu našich známých koblih, jsou také vyrobené z nadýchaného kynutého těsta, na rozdíl od koblih mají však uprostřed díru. Při smažení kynutého těsta totiž docházelo k tomu, že prostředek zůstával syrový. Řešením bylo buď přidat doprostřed náplň, která se nemusela tepelně upravovat, například marmeládu v případě koblih, nebo právě udělat do středu otvor a těsto se tak propeklo rovnoměrně.

V síti pekařství Hello! můžete ochutnat tuto sladkou lahůdku hned ve čtyřech verzích

  • Queen V ukrývá jemnou vanilkovou náplň a povrch donutu zdobí proužky vanilkové a čokoládové polevy.
  • Nutzila je plněná neodolatelným lískooříškovým krémem a posypaná křupavými praženými oříšky.
  • Merry Berry s jahodovou náplní posypaná krystalkami cukru s jahodovou příchutí je poctou koblihové klasice a
  • Holy Choc s čokoládovým krémem uvnitř a posypem z bílé, mléčné a hořké čokolády uchvátí všechny milovníky čokolády.

Nemůžete se rozhodnout, kterému dunutu dáte přednost? Využijte akce 3+1 zdarma a ochutnejte je všechny, nebo potěšte lahodným donutem své přátele.

Donuty skvěle doplní i lahodná čerstvá káva. V pekařstvích Hello! vám uvaří téměř deset druhů výborné kávy v několika velikostech.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: