01. července 2022
Kategorie: PR Tipy

Zachumlejte se do české přírody v designovém povlečení od značky Lesen

Spát v přírodě zní jako letní romantika, než se objeví komáři, jehličí a ranní rosa. Díky české značce Lesen můžete snít na rozkvetlé louce nebo klidně v borůvčí, a přitom se těšit z dokonalého pohodlí a měkkosti 100% bavlny. Povlečení ušité českými švadlenkami a potištěné motivy z českých luhů a hájů od českých ilustrátorů.

Název značky Lesen vznikl spojením slov „Z lesa sen“ a zakladatelka Kateřina Kapustová do ní promítá inspiraci ze svých procházek po Vysočině. „Chci usínat se vzpomínkami na sbírání borůvek v lese a pozorování čápů v letu. Na vůni šišek i mraky letící oblohou,“ říká. Svůj sen si splnila – našla dodavatele kvalitní bavlny a propojila práci českých švadlenek a českých ilustrátorů, kteří jí pomáhají přenést vysněné motivy na povlečení.

Motivy českých luhů a hájů udělají parádu v dospěláckých ložnicích i v dětských postýlkách. Všimli jste si někdy, jak elegantně vypadá čáp v letu? A nebojte, hodí se i pro miminka, která přinesla vrána!

Rovnou do pusy nebo schovat do koláče s drobenkou? Oživte každý večer před spaním letní vzpomínky peřinou plnou borůvek.

Chrpy v zahradách, na horách, na skalkách. Léčí na těle i na duši. A co teprve se do nich zachumlat?

Pokud máte nestandardní rozměry přikrývek nebo polštářů, umí Lesen ušít z dostupných motivů i povlečení na míru. Ložní prádlo Lesen můžete prát ideálně naruby max. na 60 °C a sušit v sušičce při nižší teplotě. Trocha péče, nadčasové motivy a kvalitní 100% bavlna možná způsobí, že se u vás povlečení Lesen bude dědit z generace na generaci. „Chtěli bychom našimi motivy upozorňovat na krásu české přírody, motivovat zákazníky si jí znovu vážit a ochraňovat ji,“ sdílí poslání své značky Kateřina Kapustová.

Tyto i další krásná povlečení pořídíte na on-line tržišti Fler.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: