20. března 2023
Kategorie: PR Tipy

Den D. Jaké snubní prsteny jsou trendy?

Jeden z nejdůležitějších okamžiků života. Snubní prsten musí být nejen krásný, ale i hodnotný. Jaké jsou trendy?

Zásnubní a snubní prsteny – výběr

Začíná to již zásnubami. Darovat zásnubní prsten, to není jen tak. Nemá jít pouze o hezký nebo drahý klenot. Čistě jen peníze nemají vyjádřit city k ženě. Pokud dotyčná nenosí žluté zlato a partner jí dá zlatý kov za půl milionu, možná jí neuchvátí natolik, jak by si přál. Prsten vyjadřuje, že dotyčný svoji milovanou zná, odhadne její vkus a všímá si, co se jí líbí.

Zároveň hodnota šperku by také měla konvenovat životnímu stylu snoubenců.

Stejně tak nemusí být kamenem na šperku diamant. Oblíbené jsou i smaragdy, safíry, tanzanity. Zásnubní prsten je však šperk, který nosí žena nepřetržitě, tudíž by se měl hodit ke všemu, právě proto jsou oblíbené čiré diamanty. Co se týká designu, je lepší minimalismus, opulentní klenot je rovněž hůře kombinovatelný. A jak jsou na tom snubní prsteny?

Snubní prsteny s diamanty

V další fázi přichází snubní prsten. Známe většinou jednoduché kroužky, oproti zásnubnímu prstenu už snubní variace není tak výrazná. Je to i z důvodu toho, že by měl konvenovat mužské variaci šperku a pánové, pokud nejsou excentričtí, požadují minimalismus.

U dámy však snubní prsten může mít jemný kamínek. Nebo nemusí, některé dámy připojí na prsteníček právě snubní prsten k zásnubnímu, takže by se designy mohly rušit. Inspirujte se a nechte si proto poradit od profesionálů, například v luxusním butiku BENY, kde je ráj nejen šperků, ale i hodinek světových značek.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: