24. dubna 2017
Kategorie: PR Tipy

Eurovíkendy plné památek

Všichni kolem vás plánují dovolenou, nebo už dokonce někde ve vysněné destinaci jsou, a vy stále tvrdnete doma a chodíte do práce, bez ohledu na to, že léto je v plném proudu a počasí nám to každý den připomíná?

Možná jste se už s dovolenou pro letošní rok rozloučili, ale nemusíte ještě házet flintu do žita! Pokud byste rádi někam vyrazili, stále máte tu možnost. A dokonce se může stát, že se vám poštěstí pořídit si dovolenou levněji, než vaši kolegové. Tzv. last minute totiž často znamenají daleko výhodnější podmínky. Podívejte se na web newtravel.cz, nejdete tu přehledný srovnávač cen. Takže jdeme balit kufry!

Chorvatsko, Řecko, Turecko, Egypt, Bulharsko, Španělsko nebo třeba Itálie, to jsou nejoblíbenější destinace průměrného českého turisty. Ale pokud nemáte čas na dva týdny u moře, ještě není nic ztraceno. Zkusit můžete třeba tzv. eurovíkend, stále oblíbenější formu dovolené, který spočívá v prodlouženém víkendu stráveném v evropském či jiném městě. Favority jsou samozřejmě Paříž, Řím či Istanbul – města k prasknutí plná památek. Poznávací zájezdy spojené třeba s romantikou vás nabijí energií a pomohou vám, byť na krátkou dobu, zapomenout na všednodenní starosti. Ale v opačném případě, máte-li ten luxus dopřát si dovolenou trochu delší, co takhle zamířit někam o něco dál? Evropa je sice krásná, ale exotika vzdálenějších kontinentů má také něco do sebe. Stále oblíbenější je Karibik – Dominikánská republika, Haiti, ale i Kuba. No a k zahození není ani jihovýchodní Asie, například Srí Lanka, Vietnam nebo třeba Malajsie.

V zimě pak přichází na řadu lyžování. Nenechte si ujít příležitost protáhnout si tělo na svazích alpských vrcholků, které v zimě nabízejí opravdu nádherný zážitek. Možnost zalyžovat si v českých resortech je sice lákavá, ale zahraniční dovolená představuje o něco zajímavější příležitost.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: