10. června 2021
Kategorie: PR Tipy

Ledové osvěžení s vůní levandule

Ve francouzském pekařství PAUL připravili pro horké letní dny lákavou nabídku osvěžujících nápojů. Letošní novinkou je Limonáda z BIO levandule Chodouňské s dračím ovocem.

Oblíbenou Rakytníkovou limonádu, která se vrací do sezonní nabídky na přání zákazníků, nebo osvěžující Citronovou vodu doplní toto léto limonáda, která potěší všechny, kdo milují levanduli. Aromatickou bylinu si nyní můžete navíc vychutnat v neobvyklém spojení s dračím ovocem, které limonádě dodává další chuťový rozměr. Exotické dračí ovoce, neboli pitaya, je oblíbené zejména v Jižní Americe a jihovýchodní Asii. Kousky mrazem sušeného dračího ovoce se do limonády přidávají až těsně před podáváním a dodávají nápoji nejen zajímavou chuť, ale také působivý barevný efekt. Ochutnejte Limonádu z BIO levandule s dotekem dračího ovoce a dopřejte si relax a chvilku jen pro sebe.

Každý rok na začátku léta se promění francouzská oblast Provence v jedno úžasné modrofialové moře. Levandule patří nedomyslitelně k francouzské kultuře a samozřejmě také gastronomii. BIO levandule v nové limonádě však nepochází z daleké Francie, ale od lokálního dodavatele. BIO certifikovaného pole Levandulové údolí najdeme u Chodouně, nedaleko Prahy. Pěstováním levandule lékařské se tu zabývají od roku 2014 s mimořádnou péčí. Právě proto si pekařství PAUL vybralo pro svou letošní novinku právě BIO levanduli Chodouňskou. Levandule je bylinka oblíbená po staletí, zejména pro své pozitivní účinky na zdraví. Je přírodním antidepresivem, zlepšuje imunitu a pomáhá s léčbou bolestí hlavy. Příznivě působí také na trávení. A co víc, nádherně voní a díky přirozeně sladké chuti je skvělou přísadou do jídel i nápojů.

Vyzkoušejte naši letní novinku a přeneste se na chvilku na opojně vonící levandulové pole.

Aktuální informace o provozní době poboček najdete na paul-cz.com.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: