22. května 2024
Kategorie: PR Tipy

Osvěžte se s SodaStream: Perlivá voda s nápaditou dávkou stylu a ekologie

Zapomeňte na nudnou vodu! SodaStream vám usnadní dodržovat pitný režim a zároveň si vychutnáte lahodný a osvěžující nápoj. Novinky od SodaStream zahrnují stylový design, opakovaně použitelné lahve a inovativní bombičky pro snadné sycení.

SodaStream ART Misty Blue

Hledáte výrobník perlivé vody, který bude nejen praktický, ale i krásný? Pak si zamilujete SodaStream ART Misty Blue. Elegantní tvary a originální páka pro sycení vody z něj dělají skutečný designový kousek, který ozdobí vaši kuchyň. Součástí balení je i opakovaně použitelná lahev z Tritanu vhodná do myčky nádobí a nová růžová bombička Quick Connect. Ta se do výrobníku nasazuje bez šroubování a připravíte s ní až 80 litrů perlivé vody. Intenzitu sycení můžete regulovat počtem stlačení páky.

Cena: 2890 Kč, exkluzivně jen na e-shopu www.sodastream.cz

Více než jen lahev

Opakovaně použitelná nápojová lahev SodaStream není jen obyčejná lahev. Dokáže při každodenním používání nahradit tisíce jednorázových PET lahví, čímž šetříte životní prostředí a zároveň máte přehled o tom, kolik vody za den vypijete. Praktickým a zároveň trvanlivým řešením je odolná lahev, kterou můžete mýt i v myčce nádobí.

Nové lahve SodaStream, vhodné i do myčky nádobí, se prodávají v setech po 2 kusech za 459 Kč. Jsou též dostupné v klasickém provedení FUSE BLACK, FUSE WHITE a JET BLACK/WHITE. Do myčky je vhodná i nová lahev FUSE METAL, která se prodává za 359 Kč.

Více než jen voda: Vychutnejte si perlivé ovocné dobroty

Do naperlené vody SodaStream můžete přidat i kousky ovoce nebo trochu ovocné šťávy, a získat tak osvěžující a zdravý nápoj plný chuti. Oproti slazeným limonádám tak do svého těla dostanete mnohem méně kalorií a cukru.

SodaStream vám otevírá svět chutí a možností. Experimentujte s ovocem, bylinkami a kořením a vytvořte si vlastní originální perlivé koktejly, které potěší celou rodinu.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: