03. července 2020
Kategorie: PR Tipy

Plovoucí podlahy Fatra – ten pravý povrch pro váš domov

Plovoucí podlahy patří už stabilně mezi nejoblíbenější typ podlahových krytin a zejména pro využití v domácnosti jsou vhodným řešením. Žádané jsou především ty, které jsou vyrobeny z vinylu – plovoucí vinylové podlahy mají totiž řadu předností, díky nimž je lidé upřednostňují před dřevěnými, laminátovými nebo PVC podlahami. 

Plovoucí vinylové podlahy mají spoustu výhod

Výhod u těchto podlahových krytin je celá řada – patří mezi ně zejména vysoká odolnost, skvělé akustické vlastnosti, odolnost vůči vlhkosti, výborné izolační vlastnosti, jednoduchá a rychlá pokládka nebo možnost jejich instalace i do místností, kde je podlahové vytápění. Spolu s přívětivou cenou se tak plovoucí vinylové podlahy stávají bestsellerem u prodejců zaměřených na podlahové krytiny.

U vinylových podlah patří k předním prodejcům společnost Plancher, která nabízí nepřeberné množství dekorů, z nichž si vybere úplně každý. Celou nabídku společnosti si pak můžete prohlédnout ZDE.

Mezi přední výrobce patří česká společnost Fatra

K předním výrobcům tohoto typu podlah patří tuzemská společnost Fatra, která vyrábí mimořádně široké portfolio produktů. Patří mezi ně i vysoce kvalitní plovoucí vinylové podlahy Fatra, které snesou i to nejpřísnější měřítko a jsou určené pro použití v prakticky jakémkoli prostoru. Jejich výhodou je tedy nejen kvalita, ale i univerzálnost, pestrá paleta dekorů a rozumná cena. Opomenout bychom neměli ani jednoduchou pokládku, kterou jistě zvládnete sami. Pokud si na ni přece jen netroufáte, můžete poptat podlaháře ze svého okolí. K tomu výborně poslouží web Český podlahář.

Tři produktové řady – každá z nich je skvělou volbou

V současné době se plovoucí vinylové podlahy Fatra vyrábějí ve třech produktových řadách – pojďme si je představit podrobněji:

  • RS-Click – výhodou této produktové řady je zejména její design – jednotlivé dekory totiž věrně imitují přírodní materiály. Potěší také snadná pokládka bez lepení, vysoká odolnost vůči zašpinění a chemikáliím, skvělá zvuková izolace nebo antibakteriální povrchová úprava.
  • WELL-click – ideální zejména do prostorů, kde je vyšší vlhkost – tedy např. kuchyně, koupelny nebo WC. Stejně jako u předchozí řady i zde se můžete spolehnout na vynikající zvukovou izolaci, jednoduchou pokládku a možnost instalace i tam, kde je podlahové vytápění. Podlahy WELL-click mají nosnou desku z pevného a stabilního materiálu a dvě elastické vrstvy.
  • FatraClick – závěrem jsme si nechali to nejlepší. Plovoucí vinylové podlahy FatraClick přinášejí všechny výhody vinylových podlahových krytin, jako je snadná pokládka bez lepení, vysoká odolnost vůči ušpinění a chemikáliím, perfektní zvuková izolace a garance 10 let (platí i pro předchozí dvě produktové řady). Podlahy FatraClick jsou vybaveny jedinečným patentovaným zámkovým systémem Uniclic® a lze je využít nejen v domácnosti, ale i v komerčních objektech. Velkým plusem je i krásný design věrně imitující kámen či dřevo a široká nabídka těchto dekorů. Tyto podlahy obsahují integrovanou HDF desku a spodní strana je vybavena korkovou vrstvou zajišťující zvukovou izolaci.

Náš tip: SPC vinyl Rigid – znáte už tuto žhavou novinku ze světa vinylových podlah? Že ne, potom je na čase se s ní seznámit!

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: