03. června 2022
Kategorie: PR Tipy

Top 4 modely nejžádanějších interiérových dveří. Vyberete si?

Interiérové dveře jsou v bytech i rodinných domech důležitým vizuálním prvkem, dávají domovu šmrnc a společně třeba s podlahou či okny vytvářejí celkový styl.

Když budete vybírat interiérové dveře, zpravidla zvolíte konkrétní modelovou řadu. V jejím rámci pak vyberete určité modely, které mají stejný styl, ale liší se třeba prosklením nebo dalšími detaily. Tady už si pak vyberete, kam a jaké dveře potřebujete, jestli prosklené (a jak moc prosklené) nebo plné.

Nadčasové modelové řady interiérových dveří

Tak jako v jiných oblastech, tak i v oblasti interiérových dveří, se každoročně vytvářejí trendy, jaké dveře jsou momentálně ty nejžádanější. Černé barvy, imitace dřeva, velké prosklení, výrazné doplňky apod. Když však nechcete jít s módou, která třeba za pár let už módou nebude, je dobré zvolit spíše nadčasový styl. Takové dveře, které se k vašemu domovu budou hodit, doplní styl, který máte rádi, a které se vám budou líbit i za pár let.

Pojďme se podívat na několik konkrétních oblíbených nadčasových modelů interiérových dveří:

  • VERANO. Modelová řada VERANO vypadá velmi moderně a originálně, ale zapadá do různých druhů interiérů. Zákazníci si mohou vybrat z 6 různých typů, které se liší mírou prosklení.

  • NESTOR. Řada NESTOR patří ke klasikám. Tradiční dřevěný dekor se hodí do tradičních domácností a všude tam, kde je v oblibě dřevo. Opět si můžete vybrat z několika typů, kde jsou i dveře částečně prosklené.

  • MODERN. Další oblíbenou řadou jsou interiérové dveře MODERN se čtyřmi poli, které mohou být buď plné, nebo prosklené. Kombinaci si samozřejmě vyberete sami podle toho, do kterých pokojů dveře povedou.

  • DECO. Další oblíbená modelová řada DECO spojuje tradiční dřevěný dekor s moderním stylem. Jedná se o velmi oblíbené nadčasové interiérové dveře, které si můžete vybrat i s různým prosklením.

Pokud dáváte přednost méně tradičním designům, pak doporučujeme nahlédnout do celého přehledu modelových řad a možná vás zaujmou modely GRAFI, FINEA, WOOD.

Výběr je samozřejmě na vás, vy musíte zvážit, které interiérové dveře se do vašeho domova budou hodit nejlépe.

Závěrečný tip: Podívejte se na kompletní návod, jak vybrat interiérové dveře.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: