08. listopadu 2019
Kategorie: PR Tipy

TZ: Galerii Harfa slaví deváté narozeniny

Deváté narozeniny oslaví Galerie Harfa už 11. listopadu. V rámci oslav budou návštěvníkům a zákazníkům obchodů poskytovány po dobu tří dnů od 9. do 11. listopadu slevové akce a bonusy. Obchodní centrum láká veřejnost v průběhu podzimu i na celou řadu dalších akcí. Po sladkém potěšení v podobě Čokoládového festivalu a tradičním podzimním strašidlení se můžou těšit na poslední letošní díl cyklu Můj lepší svět.

Galerie Harfa je od počátku své existence vedle obchodního centra i místem kulturních a zábavních akcí pro veřejnost. Pravidelně hostí řadu festivalů a sportovních událostí. V rámci letošního podzimu láká návštěvníky například na Čokoládový festival výjimečný výstavou čokoládové ZOO v životní velikosti. Podzimní slavnosti uzavře poslední letošní díl cyklu Můj lepší svět, který účastníkům přiblíží procesy na naší planetě a proč je důležité o ní pečovat. Pro děti budou připravené interaktivní panely a herní recyklační zóna. Dozví se co způsobují klimatické změny a jak funguje počasí.

Galerie Harfa byla slavnostně otevřena 11. 11. 2010 v 11:11 hodin. Dnes se v prostorech obchodního centra nachází 160 obchodů a také třeba Dinopark, 5D kino nebo Síň slávy českého hokeje. Kromě toho pro naše zákazníky ročně organizujeme desítky kulturních a zábavních akcí,” vyjmenovala Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: