10. září 2017
Kategorie: PR Tipy

Už jste slyšeli o výhodách polarizačních brýlí?

Nejde jen o nějaký módní doplněk, ale o záležitost, která šetří naše zdraví a pomůže i při mnoha činnostech všedního dne. Rádi sportujete nebo rybaříte? V takovém případě polarizační brýle prostě a jednoduše využijete, s nimi totiž budou všechny sportovní aktivity mnohem příjemnější. Na sjezdovce Vás už nebude obtěžovat ostré slunce, při rybolovu budete mít parádní výhled na vodní hladinu bez rizika oslnění.

Totéž pak platí i pro všechny motoristy, kteří jsou oslněním ohroženi především. Pokud je vozovka po dešti zvlhlá a dopadá na ni přímé slunce, dočkají se všichni řidiči nepříjemných světelných odlesků.

Neuvidí pak včas značení na silnici nebo dokonce protijedoucí automobil, což znamená velké ohrožení. Polarizační brýle jsou proto důležitou součástí pro každého účastníka silničního provozu. Hodí se například i do mlhy nebo při horších světelných podmínkách během podzimních měsíců.

Tyto brýle pak využijete hlavně v létě, kdy je intenzita slunečního záření a riziko ohrožení ultrafialovými paprsky zdaleka nejvyšší. Zvláště v horkém červencovém odpoledni je někdy slunce hodně nepříjemným společníkem, ale úleva je snadná – stačí si jen nasadit brýle a nebudete mít problém. Uvidíte pohodlně na jednotlivé stránky novin nebo časopisu při čtení v parku, rozeznáte nápis na výloze oblíbeného obchodu, detailně uvidíte například i objekty pod vodní hladinou.

Polarizační brýle nemohou být ze své podstaty čiré, protože by pak neodrážely v takové míře škodlivé záření. Vybrat si nicméně můžete z čoček se zabarvením do šeda či do hněda, vlastně spíše záleží na vkusu, protože míra ochrany před UV paprsky je v obou případech obdobná. Pokud ještě váháte, klidně nás kontaktujte – rádi poradíme s výběrem.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky: