28. října 2021
Kategorie: PR Tipy

Papelote představuje doplňky pro balení dárků, které využijete zdaleka nejen na Vánoce

Krásně zabalený dárek je tou nejhezčí vánoční ozdobou. Autorské papírnictví papelote proto přináší oboustranné balicí papíry, udržitelná látková pouzdra, papírové sáčky a celé sady, se kterými bude balení dárků snadné a výsledek potěší i ty nejnáročnější.

Velká a malá balicí sada – abyste měli vše potřebné při ruce

Sada na doma pro snadné balení dárků obsahuje veškeré potřebné vybavení, abyste vykouzlili elegantní balíčky. Zdobte, skládejte, polepujte, kreslete, stříhejte, pište… K ruce vám bude 5 dárkových sáčků z pevného papíru, aršík samolepicích štítků k popsání i ozdobení, arch vystřihovacích jmenovek, papírová lepicí páska, provázek a jednoduchý návod, jak si s tím vším poradit v případě menší sady.

Ve větší sadě pak najdete 5 dárkových papírových sáčků (celkem 10) a 2 archy oboustranného balicího papíru navíc. Vložit dárek do sáčku a zalepit pomocí ozdobné pásky z rýžového papíru nezabere v podstatě vůbec žádný čas. A kdyby se to náhodou nepovedlo, papírovou pásku snadno sloupnete a nalepíte znova. Se sadou od papelote si balení dárků užijete, i kdyby probíhalo těsně před štědrovečerní večeří.

Udržitelná plátěná pouzdra jako „bezobalový obal”

Novinkou letošních Vánoc jsou plátěná pouzdra s gumičkou, která slouží jako udržitelný obal nejen na dárky. Ačkoliv do pouzdra můžete schovat cokoliv, třeba nabíječku a sluchátka, předvánoční načasování jejich uvedení není náhoda. Využít látkovou kapsu jako dárkové balení totiž ušetří spoustu materiálu a navíc místo jednorázového balicího papíru darujete praktický doplněk, který se na rozdíl od použitého balicího papíru dá využívat skoro do nekonečna. Papelote je vyrábí ve čtyřech velikostech, na drobnosti, knihu i notebook.

Pevné papírové sáčky pro snadné balení

U ručně lepených papírových sáčků si zase můžete být jistí, že vaše dárky budou vypadat profesionálně i v případě, že manuální zručnost není vaší hlavní devizou. Díky své pevnosti je navíc můžete bez obav použít i opakovaně. Tři velikosti, čtyři barevné varianty, vše vyrobené v České republice z ekologicky šetrného papíru. A toho času, co ušetříte…

Oboustranné balicí papíry pro dvojnásobnou radost

Nejste si jistí, která barva je ta správná? Papelote nabízí čtyři varianty balicích papírů potištěných z obou stran. Vánoční motivy na nich nehledejte, v souladu s udržitelnou vizí firmy jsou výrobky včetně balicích papírů univerzální. Nemusíte však mít strach, že by papíry bez sobů či sněhuláků nezaujaly. Stačí je při skládání přehnout tak, aby vynikly obě strany, a máte úspěch zaručen. Když zbydou, můžete je využít kdykoliv během roku. A navíc jsou všechny čtyři druhy vyrobeny z papíru s podílem 80 % recyklovaných vláken.

Všechny výše uvedené praktické pomocníky pro balení dárků pořídíte na papelote.cz.

Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: