23. července 2019
Kategorie: PR Tipy

TZ: Pekařství PAUL připravilo speciální Lunch box do letadla

Letíte k moři o prázdninách, nebo si plánujete prodloužit léto a vyrazit za teplem na podzim? Pokud cestujete charterem, nebo nízkonákladovou leteckou společností, pak jistě víte, že s občerstvením na palubě to není nijak skvělé. Když si ale chcete vychutnat svou dovolenou už od samotného začátku, zpříjemněte si let speciálně navrženým Lunch boxem, plným skvělých lahůdek z pekařství PAUL.

Francouzské pekařství PAUL zareagovalo touto novinkou na rostoucí poptávku cestujících po čerstvém, kvalitním a chutném občerstvení do letadla. V praktickém uzavíratelném boxu najdete dva druhy čerstvých obložených baget (aktuálně šunka&ementál a kuře ala Dijon) společně s neperlivou minerální vodou Römerquelle.  O sladkou tečku se postará velká malinová makronka.

Na Terminálu 2 Vám obsluha vodu zvlášť označí a můžete si vzít rovnou do letadla celý box, na Terminálu 1 je třeba z něj zatím před kontrolou vyndat vodu. Postupně se také bude rozšiřovat sortiment občerstvení do letadla, podle zájmu a preferencí cestujících.

Pekařství PAUL má na Letišti Václava Havla v Praze čtyři pobočky, aktuálně najdete Lunch box v každé z nich.

Více informací:

  • www.paul-cz.com
  • e-shop: shop.paul-cz.com
Inspiroval vás článek? Řekněte o něm přátelům: